Učitelé - ostatní pedagogové - konzultační hodiny

Bc. Ivana Ratkovská, učitel, asistent ped., vych. ŠD

1.B  HV

Mgr. Eva Vítková

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ÚT 12.30-13.00
2.  Čj

Mgr. Eva Janíčková, speciální pedagog

PO 7.15-7.45
3.A  D

Mgr. Milan Sklenář

ST 7.15-7.45

Bc. Simona Douděrová, učitel, asistent ped.

3.B SP-volba povolání

Mgr. Jaroslava Vorlová, výchovný poradce

ČT 13.00-14.00
4.

Mgr. Dana Štrojsová, koordinátor tvorby ŠVP

PO  14.00 - 15.00

Šárka Čotiová - asistent pedagoga

5.

Mgr. Jiřina Matoušková

PO 12.30-13.00

Kamila Kratochvílová - asistent ped.

6.A  FY, TV, SP, D

Mgr. Petr Fiebiger

ÚT 7.15 - 7.45

Jana Svobodová

6.B  AJ, SP

Natálie Fabianová

ČT 7.15-7.45

Jana Nádraská - asistent ped.

Fy, Ma, ICT

Mgr. Jiří Čáslava

PÁ 7.15 - 7.45

Bc. Kateřina Brožová - asistent ped.

AJ

Mgr. Katarína Ráčková

PÁ 7.15-7.45

Martina Eklová - asistent ped.

Ing. Jolana Votavová

ÚT 7.15-7.45

Bc. Helena Růžičková - asistent ped.

8.B  D, NJ

Mgr. Marcela Marková

PO 7.15-7.45

TV, SP, Nj

Bc. Dita Špačková

PO 12.40-13.25

Iva Roštová - asistent ped.

PŘ, CH

Ing. Martina Hrabáková, koordinátor EVVO