Za krásného slunečného a velmi teplého počasí jsme se vydali na pěší výlet na Hostín. Cestou jsme si koupili studené pití a nanuky. Po příchodu na místo jsme si užili spoustu zábavy na místním hřišti. Děti si zahrály fotbal, schovávanou v bludišti a nechyběl ani čas na odpočinek. Po celý den panovala výborná nálada a všichni si užili společně strávený čas. Byl to krásně prožitý den plný pohybu, her a příjemných zážitků.













