Ve středu 13.3.2024 jsme na schůzce parlamentu vyhodnocovali žákovský ples, který se konal ve čtvrtek 7. března 2024.

Tržba z plesu čínila 10 052 Kč. Po odečtení nákladů 3.216 Kč jsme získali výdělek ve výši 6.836 Kč. Všichni účastníci plesu měli možnost hlasovat, komu peníze věnujeme. Budou to následující místa: Dětský domov v Milovicích, Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi a sociální fond pro děti ze ZŠ Byšice. Podrobnosti ještě upřesníme.

Chceme moc poděkovat všem, kteří se na plese jakkoli podíleli.

Žákovský parament společně s KRPŠ pořádá Velikonoční jarmark, který se bude konat 24.3. 2024 na dvoře školy. Akce začne ve 14:00h a bude trvat do 16:00h. Můžete se těšit např. na stánky s výrobky, tematická stanoviště, velikonoční ochutnávku, malování na obličej a mnoho dalších.V předchozím článku naleznete plakát.

Už nyní připravujeme další akci, a to ZŠ Byšice má talent!. Soutěž se uskuteční v červnu letošního roku, termín bude upřesněn. Můžete začít přemýšlet o přihláškách. V nejbližší době budete informováni o konkurzu.

Žákovský parlament

Vážení rodiče,

zápis do 1. třídy bude probíhat nejprve formou elektronického sběru dat do 1.4.2024 a až poté proběhne prezenční zápis na naší škole dne 10.4.2024.

POSTUP:

Hodnocení lyžařského výcvikového kurzu 2024

V letošním roce se opět uskutečnil pětidenní lyžařský výcvikový kurz. Kurz byl určen především žákům sedmého ročníku a zbylá místa byla doplněna žáky z devátého ročníku. Hlavním cílem tohoto kurzu bylo naučit začínající lyžaře jízdě na lyžích a u pokročilých sjezdařů zdokonalit techniku jízdy. Kurzu se zúčastnilo 34 žáků a byli rozděleni do 3 družstev:

Ve středu 28.2. jsme na schůzce parlamentu dělali poslední přípravy na Žákovský ples, který se bude konat již příští čtvrtek 7. března od 17 hodin ve velké

V úterý 13.2.2024 jeli naši žáci na Basketbalové ligové utkání do Brandýsa nad Labem. Žáci fandili z VIP zóny přímo na ploše. Po utkání basketbalistky byly velice vstřícné. Podepsaly našim žákům plakát a nechaly se s nimi vyfotit. Všichni si utkání moc užili a získali tak nové zkušenosti.

Opakovaně jsme si zkusili novou sportovní aktivitu - skákání s kangoo botami. Tuto nabídku jsme využili z DDM Mělník, pod vedením zkušené instruktorky paní H. Jiráčkové. Tentokrát dívky přizvaly i pár chlapců. Akce se povedla, z hodiny jsme všichni odcházeli příjemně unavení a s dobrým pocitem, že jsme udělali něco pro své zdraví.

Na středu 14. 2. jsme si připravili Srdíčkový den. V tento den se žáci a učitelé měli převléknout do oblečení se srdíčkovým motivem a barvou. Velice mile nás překvapilo že jste se zapojili. Všechny třidy členky parlamentu obešly a ohodnotily.

Ve středu 14. 2. jsme si na schůzce parlamentu rozdělovali věci, které musí být zařízené na zorganizování Žákovského plesu. Například kdo navrhne plakát, kdo žařídí občerstvení, odměny, soutěže atd.

PLES UŽ SE BLÍŽÍ, A TAK JE NUTNÉ ABYSTE ZAČALI NOSIT TOMBOLU!. Tombola může být např. školní pomůcka, sponzorský dar, nějaká malá, vtipná a vhodná drobnost. DĚKUJEME

Žákovský parlament