Vize naší školy 2020

12:00AM
Zápis do 1. třídy

Vážení rodiče a žáci,

všichni žáci druhého stupně mají nyní vytvořeny školní účty pod Office 365. Kromě školního mailu poskytuje další služby jako Word, Excel, PowerPoint a další, které mohou využívat. Návod na přihlášení přikládám zde: NÁVOD.

Další informace s používáním, žákům postupně předáme.

František Viktorin

Vážení rodiče a žáci,

rozhodujeme se vařit pro cizí strávníky a děti, které nemohou chodit do školy, obědy do krabiček.

Cena oběda je pro žáky i pro dospělé je stejná: 70,-Kč (polévka a hlavní jídlo)

Pokud bude dostatečný zájem, nejméně  70 obědů, tak jsme připraveni jít do toho. Vydávání jídla v krabičkách by probíhalo přes výdejní okénko. Pokud máte zájem o tuto službu napište na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 775 582 876.

ZÁPIS PRO DĚTI DO 1. TŘÍDY

Vážení rodiče,

v souvislosti s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví k ochraně před COVID-19 a opatření MŠMT k zápisům k povinné školní docházce, proběhne zápis  do 1. třídy bez osobní přítomnosti dětí ve škole a bez osobní přítomnosti zákonného zástupce.

Zápis bude probíhat v období od 1.4. do 30.4.2020. V tomto období doručte přihlášku a ostatní tiskopisy škole datovou schránkouID: 2j4mj7c, e- mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s elektronickým podpisem, poštou nebo osobně do schránky školy (ta bude umístěna u hlavního vchodu).

Školní psycholog Mgr. Ing. Jan Čapek Vám v této době poskytne služby po telefonu, e-mailu a případně přes Skype
telefon:
603 859 626 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Skype: hans.capek

Školní psycholog poskytuje psychologické poradenské služby žákům, jejich zákonným zástupcům a učitelům v oblastech výchovy a vzdělávání a osobnostního rozvoje. Jedná se jak o individuální, tak skupinové psychodiagnostické činnosti.
Více o činnosti  na vlastním webu: https://jancapek.webnode.cz/skolni-psycholog/

Vážení rodiče a žáci,

rádi bychom fungovali v době uzavření školy v režimu samostatné domácí přípravy. Domácí karanténa tedy neznamená prázdniny :-).

Docházka dětí bude vedena jako "Samostudium", na prvním stupni učitelé komunikují pomocí e-mailu, třídních stránek a na druhém stupni e-mailem a Bakaláři-Komens. V Bakalářích Vy i děti uvidíte normální rozvrh. Ke každé hodině učitelé dopíší učivo (menu Výuka /Třídní kniha).